INHOUSE PÅ LANGS ELLER PÅ TVERS

InHouse er et byrå som leverer tjenester innen event, design og film. Vi leverer tjenester enkeltvis i hver avdeling, men vi leverer aller helst tjenester på tvers av avdelingene. For da kan vi virkelig gjøre en forskjell.

Slider

Vi er stolte av vår kombinasjon av event-, design- og filmtjenester under samme tak. Vi skreddersyr events, designer nettsider, markedsmateriell og filmproduksjoner i samsvar med kundenes mål og markedsstrategi.

we mind your business

Slider
EVENT

InHouse Event utvikler og organiserer events sammen med de aller beste samarbeidspartnere, og fletter eventet sammen med kundenes mål, markedsstrategi og profil.

design

InHouse Design er et team av løsningsorienterte og kreative senior designere og programmerere, som leverer tjenester innen grafisk design, webdesign, synlighetsarbeid, programmering og utvikling.

film

InHouse Film produserer film fra ide til lansering. Hovedsakelig produseres det video-content til sosiale medier, som reklamefilmer, opplevelse-filmer og informasjonsfilmer.

dmc

InHouse DMC er en frittstående norsk incoming turoperatør som tilrettelegger for minnerike reiser, opplevelser og aktiviteter i Norge.

Slider
MED INHOUSE FÅR DU
Dedikerte prosjektledere og partnere • Ett kontaktpunkt • Full tillit og åpne bøker • Deres eget InHouse-byrå
Slider
we mind your business

InHouse skal være et symbol på kvalitet og kreativitet. Vi er ærlige, tilgjengelige, og vi leverer. Alltid.

CONTROL FREAK
/ DAGLIG LEDER

Tina Thorvaldsen
+47 480 82 372
tina@thisisinhouse.no

CVO
.

Fredrik Langfeldt
+47 908 95 121
fredrik@thisisinhouse.no

MARKETING
QUEEN

Vibeke Dyrøy
+47 918 50 015
vibeke@thisisinhouse.no

KING OF
CONTENT

Alexander Vestnes
+47 951 31 614
alexander@thisisinhouse.no

IT
GENERAL

Bjørn Kristiansen
+47 941 82 966
bjorn@thisisinhouse.no

DISCO FLOOR
MANAGER

Elin Sørensen
+47 997 45 058
elin@thisisinhouse.no

GRAPHIC ARTS 'N CRAFTS UNICORN

Lykke Mai Skjold
+47 913 52 232
lykke@thisisinhouse.no

Slider
Slider